O firmie

Lentex Flooring to znany w Polsce producent wykładzin podłogowych PVC. Należy do Grupy Unilin będącej światowym liderem w dziedzinie projektowania wnętrz i budownictwa. W ramach grupy zajmujemy się m.in. projektowaniem, produkcją i sprzedażą podłóg laminowanych, płytek i paneli winylowych, płytek dywanowych, paneli dekoracyjnych, systemów ściennych i dachowych oraz płyt izolacyjnych.

To dla nas naturalne, że inwestujemy w naszych pracowników oraz w innowacyjne marki i zrównoważoną technologię.

Grupa Unilin należy do Mohawk Industries, największej na świecie firmy produkującej pokrycia podłogowe, której obroty wynoszą 10 miliardów dolarów i która zatrudnia 41 600 pracowników.

Wykładziny PVC Lentex są trwałe, proste w montażu i utrzymaniu w czystości. Dostępne są w wielu kolorach i wzorach. Produkty spółki Lentex Flooring dzięki zróżnicowanym parametrom, szerokiej gamie wzorów i kolorów doskonale sprawdzają się w domach, mieszkaniach, a także obiektach sportowych i użyteczności publicznej.

Produkcja

Dobra organizacja pracy, wykwalifikowany zespół i wieloletnie doświadczenie pozwalają nam na utrzymanie wysokiej jakości produkcji. Dodatkowo nowoczesne technologie, które wykorzystujemy w naszych laboratoriach zwiększają nasze możliwości produkcyjne. Te wszystkie elementy czynią spółkę Lentex Flooring czołowym producentem wykładzin mieszkaniowych i obiektowych z PVC.

Nasi klienci

Referencje

„Wystawiamy najwyższą ocenę zarówno za jakość, jak też konkurencyjne ceny. Spółka Lentex Flooring jest w stanie sprostać najwyższym standardom stawianym w branży pokryć podłogowych.”

Mawis Sp. z o.o.

„Współpracując z nami spółka Lentex Flooring  udowodniła, że jest godnym zaufania partnerem biznesowym. Lentex Flooring jest profesjonalnym dostawcą wykładzin PVC.”

Kinga S.C.

„Profesjonalizm oraz konkurencyjne ceny  są niewątpliwie atutami tej firmy. Bardzo cenimy zaangażowanie pracowników oraz wysoką jakość produktów.”

F.H.U. TOMIX

Aktualności

30.01.2023
Zmiana nazwy

Następuje zmiana nazwy naszej spółki na: UNILIN FLOORING POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ


17.10.2022
Nowy właściciel spółki Lentex Wykładziny

W Październiku 2022 sfinalizowany został proces przejęcia spółki Lentex Wykładziny przez Unilin BV, belgijską spółkę z siedzibą w Wielsbeke.


21.06.2022
3 miejsce w Turnieju Zakładów Pracy 2022!

Klasyfikacja końcowa przedstawiła się następująco: